Beton architektoniczny

Współczesny beton jest nie tylko doskonałym materiałem konstrukcyjnym …

 

Architekci i Projektanci Wnętrz na całym świecie docenili jego fenomen estetyczny. Akcentują nie tylko jego surowy wygląd, ale również podnoszą status wizualny elementów i powierzchni betonowych do najwyższego poziomu projektowania i wykonawstwa. Stosowanie betonu o cechach architektonicznych w budownictwie i architekturze stało się nie tylko modą, ale również wyznacznikiem wysokiej jakości robót.

 

Nowoczesne technologie stosowane w prefabrykacji pozwalają na uzyskanie nietypowych i indywidualnych efektów wizualnych. Dodatkowo, wysoka jakość produkcji, jaką świadczymy pozwalaja uzyskać najwyższy efekt estetyczny i jakościowy.

 

Tak formowany Beton Architektoniczny Pomorskie zachwyca swoim wyglądem. Szlachetności formom betonowym dodaje możliwość licowania powierzchni poprzez odpowiednie matryce powierzchniowe.

 

Korporacja Budowlana DOM Sp. z o.o. od lat rozwija własną technologię Betonu Architektonicznego. Nasze doświadczenie przekłada się na możliwości produkcji różnorodnych elementów budowlanych stosowanych w projektach fasadowych i okładzinowych, wystrojach wnętrz i elementach zagospodarowania terenu.

 

Doceniamy i wspieramy wysiłek Projektantów, dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.