Elewacja wentylowana Novabrik

Ideą przewodnią każdego procesu projektowania jest uzyskanie efektu harmonijnego połączenia wszystkich elementów.

 

Przy tworzeniu Elewacji wentylowanej NOVABRIK czerpaliśmy inspirację z naturalnej potrzeby,  by bryła i otaczająca ją przestrzeń stanowiły całość. Powstały w ten sposób system elewacji wentylowanej łączy w sobie piękno tradycji i nowoczesność rozwiązań montażowych.

 

NOVABRIK to technologia fasadowa pozwalająca na łączenie drobnowymiarowych elementów betonowych doskonale naśladujących efekt cegły licowej. System montażu na podkonstrukcji w postaci tzw. rusztu pozwala na pełne wzajemne dopasowanie cegiełek. Uwzględnione zostały również wymogi związane choćby z rozszerzalnością termiczną podkonstrukcji czy osiadaniem budowli.

 

NOVABRIK to szeroka gama kolorystyczna i kompletny zestaw kształtek dopełniających. Dostępne są również kształtki w postaci płytek elewacyjnych.

 

Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. jest jedynym, licencjonowanym producentem i dystrybutorem systemów elewacji wentylowanych NOVABRIK w Polsce. Produkcja elementów Sytemu Elewacji Wentylowanej NOVABRIK jest stale nadzorowana przez specjalistów z Działu Kontroli, Jakości i Laboratorium Zakładowego naszej Spółki.

 

W ramach zapewnienia, jakości naszych wyrobów współpracujemy z największymi europejskimi laboratoriami materiałów budowlanych.