Korporacja Budowlana Dom S.A.

Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, najnowocześniejsze procesy technologiczne oraz indywidualne podejście do każdej inwestycji.

 

Jesteśmy Grupą Kapitałową notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku budowlanym zarówno, jako generalny wykonawca i inwestor zastępczy jak również producent elementów betonowych dostarczanych na inwestycje realizowane w Polsce i za granicą.

 

Wśród naszych Klientów znajdują się renomowane firmy budowlane, najwięksi deweloperzy oraz podmioty działające na rynkach lokalnych.

 

Działając w charakterze Generalnego Wykonawcy oraz Inwestora Zastępczego zrealizowaliśmy i realizujemy wielorodzinne projekty mieszkaniowe o zróżnicowanym standardzie. Do dnia dzisiejszego na terenie Trójmiasta, Olsztyna i Warszawy wybudowaliśmy ponad 1700 mieszkań o powierzchni użytkowej prawie 86 tys. m2.

 

W segmencie prefabrykowanych elementów betonowych posiadamy szeroką ofertę produktową, począwszy od wielkogabarytowych elewacji z betonu architektonicznego, prefabrykowanych elementów dla budownictwa mieszkaniowego (ściany, stropy, schody) przez systemy kanalizacji deszczowej, prefabrykaty drogowe oraz galanterię budowlaną (m.in. kostka brukowa, krawężniki, płyty drogowe). Produkty Spółki zastosowane zostały m.in. przy budowie najbardziej wymagających technicznie projektów takich jak Autostrada A1, Most Północny w Warszawie, Galeria Bałtycka w Gdańsku czy Akademii Morskiej w Angolii.