Generalne Wykonawstwo

Działając w charakterze Generalnego Wykonawcy oraz Inwestora Zastępczego zrealizowaliśmy i realizujemy wielorodzinne projekty mieszkaniowe o zróżnicowanym standardzie. Do dnia dzisiejszego na terenie Trójmiasta, Olsztyna i Warszawy wybudowaliśmy ponad 1700 mieszkań o powierzchni użytkowej prawie 86 tys. m2.

 

Obecnie w budowie i przygotowaniu do realizacji znajduje się ponad 1.500 mieszkań oraz zlokalizowany na terenie Warszawy hotel, który oferować będzie 180 pokoi w standardzie 3 gwiazdkowym.

sprawdź realizacje

Prefabrykaty betonowe

Posiadamy szeroką ofertę produktową począwszy od prefabrykatów betonowych dla budownictwa mieszkaniowego (ściany, stropy, schody, balkony, płyty elewacyjne), wielkogabarytowych wentylowanych elewacji z betonu architektonicznego przez systemy kanalizacji deszczowej, prefabrykaty drogowe i kolejowe po galanterię budowlaną (m.in. kostka brukowa, krawężniki, płyty drogowe, rury betonowe). Bazując na wieloletnim doświadczeniu w produkcji prefabrykatów betonowych dostarczamy również produkty zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klientów.

sprawdź nasze produkty

HAMAK

Siedem kolekcji miejskich dedykowanych różnym przestrzeniom architektonicznym, stworzonych z betonu oraz drewna, najbardziej uniwersalnych materiałów w budownictwie.

 

Kolekcja mebli miejskich przede wszystkim eksponuje surowe piękno betonu architektonicznego. Minimalistyczne bryły nie konkurują z architekturą otoczenia, ale ją uzupełniają.

 

Dzięki plastyczności użytego materiału meble przyjmują szlachetne formy, będąc jednocześnie wytrzymałymi na uszkodzenia.

przejdź do strony